Poszukujemy chętnych do współorganizacji warsztatów podczas Dębowego Maj Festiwalu

Speleoklub Dąbrowa Górnicza włącza się aktywnie w organizację II Dębowego Maj Festiwalu w dniach 1-5.05.2013r. Festiwal odbywający się pod hasłem „Eksplozja Aktywności” składa się z wielu warsztatów, pokazów oraz turniejów prezentujących możliwości uprawiania różnorodnych sportów w centrach Sportów Letnich zlokalizowanych w Parku Zielona oraz przy Pogorii III.

Korzystając z zaplecza Centrum Sportów Letnich w Parku Zielona wzorem lat poprzednich przeprowadzimy blok zajęć wspinaczkowych oraz speleologicznych.

W skład zajęć bloku wspinaczkowego proponujemy „szkółkę bezpiecznego wspinania” czyli zajęcia skierowane głównie dla dzieci oraz ich rodziców dotyczące zasad bezpiecznej asekuracji. Zajęcia oraz wystawiane przez nas certyfikaty pozwolą na samodzielne wspinanie się dzieci pod okiem przeszkolonych rodziców w trakcie trwania sezonu na ściance wspinaczkowej  w Centrum Sportów Letnich.

W ramach bloku speleo proponujemy zajęcia teoretyczne z  technik linowych oraz praktykę w postaci wchodzenia i zjeżdżania po linie.

Na miejscu będziemy w dniach 3,4 oraz 5.05.2013 r. w godzinach 12.00-18.00.

Dębowy Maj Festiwal będzie doskonałą okazją do promocji klubu, zachęcenia do uczestnictwa w klubie, podjęcia udziału w kursie speleologicznym bądź różnorodnych projektów jak wakacyjna szkółka wspinania, Jurajska Wyprawa Wspinaczkowo-Jaskiniowa.

 

Wszystkich chętnych klubowiczów oraz sympatyków klubu, którzy chcieliby się z nami włączyć w organizację majówki na sportowo oraz promocję klubu prosimy o zgłoszenia do Izy Włosek (wloski@op.pl) lub Polly (paulina_wierzbicka@wp.pl)