Speleo zmagania 2013

W ubiegłą sobotę odbyły się już 19 Speleomistrzostwa w kamieniołomie Gruszka w Wojcieszowie. W tym roku organizatorzy zaproponowali 3 trasy, mianowicie 60 m sprintu, manewry sprzętowe z tyrolką oraz „firanki”  z niespodzianką .  Delegację z naszego klubu stanowiły : Kłosek, czyli  Agnieszka Włosek; dotychczasowa mistrzyni  Izabela  Włosek oraz żółty M&Ms, czyli Magda Rembecka. Nie zabrakło oczywiście kibiców, którzy dzielnie dopingowali tegorocznych śmiałków. W loży szyderców zasiedli : Polly, Kajtek, Przemek, Marcin, Paweł, drugi M&Ms.

 

Mimo niesprzyjającej pogody zawodniczki nie straciły ducha walki. Z licznymi siniakami, kontuzjami wszystkie ukończyły katorżnicze trasy. W konsekwencji plasując się odpowiednio Aga Włosek – II miejsce, Magda Rembecka – III miejsce. Gratulacje dla mistrzów  – Pauliny Piechowiak oraz Michała Macioszczyka.

Wspierali nas: Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej oraz firma Milo.

Nasze klubowe koleżanki już za niespełna miesiąc stanowić będą filar wyprawy jaskiniowo – kanioningowej „MAXIBIOTIC Challenge SDG 2013” projektu sportowego przygotowanego i realizowanego przez SDG w czerwcu br. dzięki partnerowi  strategicznemu – preparatowi MAXIBIOTIC (www.skaleczenia.pl).

Fotorelacja  z SM 13: https://picasaweb.google.com/markowska89/19SpeleomistrzostwaWojcieszow2013