Informacje dotyczące rezerwacji noclegów SK 2015

 

Informacja dotycząca rezerwacji noclegów.WAŻNE
Noclegi obejmują miejsca bez pościeli. Jeżeli ktoś życzy sobie miejsce z pościelą (za dodatkową opłatą), proszony jest o kontakt z organizatorem.

1. Aby zarezerwować noclegi należy wypełnić formularz rejestracyjny (dziś pojawi sie link do formularza) wpisujemy dane (z telefonem i e-mailem) osoby rezerwującej oraz dane pozostałych mieszkańców pokoju

2. Dostępny będzie link do tabeli pokoi (będą zaznaczone pokoje wolne, zarezerwowane oraz opłacone)

Uwaga!
Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z natychmiastową rezerwacją konkretnego pokoju- wykaz pokoi bedzie uzupełniany ręcznie, minimum 2 razy na dobę. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że kilka klubów zamówi ten sam pokój, decyduje kto pierwszy wypełnił formularz. Z pozostałymi kontaktujemy sie telefonicznie z propozycja innego pokoju.

Prosimy o zbieranie sie w grupy klubowe czy towarzyskie, tak, by rezerwować od razu cały pokój. Można przekroczyć liczbę osób zamieszkujących w jednym pokoju (nocleg na karimacie) ze zniżką 10 zł.

3. W tabeli pokoi po aktualizacji pojawi się informacja o rezerwacji danego pokoju (zmiana koloru na niebieski) oraz inicjały głównego najmującego. Prosimy o uważne zweryfikowanie i kontakt w razie nieścisłości.

4. W ciągu 24 godzin od rezerwcji należy wpłacić należność za CAŁY POKÓJ na konto podane w formularzu rejestracyjnym. W przypadku braku wpłaty pokój wraca do puli wolnych pokoi.
Prosimy o wydrukowanie dowodu wpłaty i okazanie podczas rejestracji pokoju w recepcji imprexy- znacznie przyspieszy to procedurę odbioru klucza (nie trzeba szukać na listach)

5. Osoby rezerwujące pojedyncze miejsca będą grupowane razem po konsultacji telefonicznej.

6.Po wyczerpaniu puli wolnych pokoi pojawi sie pula miejsc w sali konferencyjnej (miejsca na materacach w asyście chrapania sąsiadów) ze zniżką 15 zł

7. Pokoje 1-2 osobowe zostały zarezerwowane dla rodzin z małymi dziećmi (śpiącymi z rodzicami lub we własnym łóżeczku) Rezerwacji dokonujemy na adres kontaktowy. W temacie prosimy wpisać „Rezerwacja z dziećmi”

Pakiety:
Wejście do godz. 21.00 sobota (po godz. 21.00 opuszczenie lokalu) 35,00 zł
Wejście z obiadem jw. 50,00 zł
Całość imprezy sobota – niedziela z losowaniem w niedzielę 85,00 zł


Prosimy o śledzenie informacji pojawiających się na bieżąco

Kontakt:
speleokonfrontacje@onet.eu
505080844