Jubileusz 50-lecia Speleoklubu Dąbrowa Górnicza

Był taki rok.. Bardzo bogaty w Wielkie Wydarzenia:
Człowiek wylądował na Księżycu [i to drugi raz, po Twardowskim], Dzieci-Kwiaty w Woodstock słuchały Jimiego Hendrixa i Jannis Joplin, Concorde po raz pierwszy wzbił się w powietrze, na Stadionie Śląskim pokonaliśmy Holandię 2:1, (choć w telewizji nieco skromniej zadebiutował serial „Do przerwy 0:1”), w Beskidzie Śląskim odkryto Jaskinię Salmopolską, Pele strzelił swojego tysięcznego gola, John Lennon poślubił Yoko Ono, Pink Floyd nagrali platynową „Ummagumma”, a King Crimson album wszechczasów – „In the Court of the Crimson King”, wciąż trwała wojna wietnamska, w Meksyku spadł ogromny meteoryt Allende, urodzili się Catherine Zeta-Jones i Zenek Martyniuk, a w małej zagłębiowskiej mieścinie, liczącej ledwie 60 tys. mieszkańców, za sprawą kilkunastu zapaleńców powstał Speleoklub Dąbrowa Górnicza.
Z okazji pięćdziesięciolecia tych wydarzeń (choć nie ukrywamy, że najbardziej ostatniego) zapraszamy Wszystkich Przyjaciół naszego Klubu na uroczyste obchody jubileuszowe, które odbędą się dnia 5 października 2019 r. w restauracji Villa Moda w Dąbrowie Górniczej, ul. Kościuszki 4B (obok dworca PKP),

Noclegi dla osób przyjezdych oferujemy w siedzibie jak i u kolegów klubowych. Opłata za bankiet: 110 zł. Wpłaty prosimy kierować na nr konta 15 2490 0005 0000 4001 0009 0967. Będziemy wdzięczni za potwierdzenia mailowe rezerwacji/opłat pod adresem: zarzad@sdg.org.pl. Serdecznie zapraszamy!