Jubileusz 50lecia SDG

W dniu 05.10.2019 w Villa Moda odbył się jubileusz 50lecia Speleoklubu Dąbrowa Górnicza. Przygotowaliśmy wspominki dotyczące działalności naszego stowarzyszenia,galerię zdjęć oraz pamiątek. Swoją obecnością zaszczycili nas wspaniali goście, osoby które tworzyły historię naszego klubu.Serdecznie za to dziękujemy.Specjalne podziękowania dla Prezydenta Miasta, pana Marcina Bazylaka za uczestnictwo oraz za miłą pamiątkę. Spotkanie było bardzo wzruszające, sentymentalne ale jednocześnie dające wiele energii do dalszej działalności klubu. Przy takiej pięknej rocznicy wyróżniliśmy członkowstwem honorowym dwóch naszych klubowiczów – Andrzeja Pajdę oraz Andrzeja Porębskiego. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim gościom i zaznaczamy, że zdjęcia nie odzwierciedlają znakomitej atmosfery imprezy.