Speleokonfrontacje 2021, rezerwacja noclegów – czytaj wpis – Ważny komunikat !!!!

Uruchamiamy rezerwację noclegów na Speleokonfrontacje! W pierwszej kolejności będzie możliwe zarezerwowanie łóżka w „Zajeździe”, a po wyczerpaniu puli na miejscu nabycie tzw. „gleby”. W tym roku koordynatorem rezerwacji jest Ala, tel. 731 443 367. Zapytania mailowe na adres speleokonfrontacje@gmail.com. Bardzo prosimy o kontakt w przypadku zmian/pytań dotyczących rezerwacji pod wskazanym kontaktem. Link do rezerwacji https://www.mobile-calendar.com/booking-engine/
Instrukcja obsługi programu do rezerwacji:

1. Wybrać datę – 19.11 – 21.11.2021 r.

2. Wybrać ilość osób.

3. Jeżeli chcesz pakiet 3 dniowy wybierasz tylko opcję z dnia 19.11 (koszt pakietu 210 zł), jeżeli chcesz tylko pakiet 2 dniowy wybierasz opcję z dnia 20.11 (koszt pakietu 160 zł).

4. Po opłaceniu rezerwacji prosimy o wypełnienie ankiety związanej z wyborem obiadu oraz pytaniem o szczepienie przeciwko COVID-19 – ankieta jest OBOWIĄZKOWA dla każdej osoby, która przyjedzie na imprezę. Pakiet dla dziecka zawiera tylko nocleg. Istnieje możliwość dokupienia obiadu na miejscu w kwocie 30 zł.

Link do ankiety https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdX_Mo…/viewform

Zastrzegamy możliwość odwołania imprezy ze względu na zmieniające się obostrzenia. Wtedy nastąpi zwrot pieniędzy na konto z potrąceniem 5% ceny za osobę.