Zaproszenie – II Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

 

Skrupulatne analizy BBW (Biura Bezpieczeństwa Wspinaczkowego) wykazały, że zawody w ramach pierwszego Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego były „prawdopodobnie największą plenerową imprezą wspinaczkową w Polsce w 2010 r.”. Ambitny komitet organizacyjny Memoriału w tym roku postanowił nie spoczywać na laurach i rozpoczął przygotowania do drugiej edycji imprezy z wielkim impetem, a włączenie zawodów w cykl Pucharu Naszych Skał dodało skrzydeł. Pozyskane od sponsorów środki pozwolą nam na nagrodzenie wszystkich uczestników, wizytówka zawodów – strona internetowa jest już dostępna, a rozpoczęte prace ekiperskie dadzą zawodnikom możliwość wspinania po tych drogach Andrzeja, które do tej pory pozostawały w zapomnieniu! Jedyne czego jeszcze brakuje to Wy! Mamy nadzieję, że chętnych nie zabraknie!

KW Kraków

 

Termin: 7 maja 2011, terminy rezerwowe na wypadek złej pogody to 8 maja oraz 4 i 5 czerwca. Trzymajcie kciuki za pogodę!

Miejsce: Dolina Będkowska, sztab imprezy na polu namiotowym przy Brandysówce. Drogi zaliczane do Memoriału znajdziecie na skałach od Wielkiej Turni aż po Wężowe!

Kategorie: damska, męska i mieszana (start w zespołach 2 osobowych).

Formuła: Im więcej tym lepiej! Wspinamy się po drogach autorstwa Andrzeja Skwirczyńskiego (i nie tylko!) położonych w dolinie Będkowskiej. Każdej drodze przypisana jest odpowiednia liczba punktów (w zależności od długości i trudności). Wygrywa zespół, który zdobędzie najwięcej punktów.

Nagrody: w każdej kategorii 3 pierwsze miejsca, po zawodach losowanie nagród dla wszystkich uczestników.

Wpisowe: 10 zł. W ramach wpisowego zapewniamy: podkoszulek i ciepły posiłek po zawodach. Po rozdaniu nagród rozpocznie się ognisko do samego rana. Na stronie Memoriału znajduje się formularz zgłoszeniowy. Wypełnienie go odpowiednio wcześniej (do 31 kwietnia) pozwoli na zamówienie odpowiedniego rozmiaru podkoszulka!

Szczegóły: http://kw.krakow.pl/memorial/2011/